Магазин обуви "Конфискат", г.Киев, м. Дарница
ВОО "Якість життя" совместно с ведущими специалистами Украины, представляющими Киевский Национальный торгово-экономический университет (КНТЭУ), Национальный аграрный университет, Центр независимых потребительских экспертиз "Тест" и т.д. закончила первый этап разработки и внедрения «Требований к традиционному способу производства натуральных украинских продуктов».
Наше тестирование
Готовится:
Обзор рынка потребительского кредитования

Готово:
К вопросу о ГМО
Предновогоднее тестирование сетей продуктовых супермаркетов
Суши с доставкой
Тестирование суши
Что делать при ожоге?
(2013-07-02)
Что делать, когда вашу больницу закрывают чиновники?
(2013-07-02)
Как правильно выбрать тур
(2013-06-26)
Аэропорт в Жулянах обсела мафия таксистов-крохоборов
(2013-07-04)
Google составил рейтинг туристических направлений среди украинцев
(2013-07-04)
Рейтинг порочных стран: Украина на 13 месте
(2013-07-04)


Дорожный контроль
Написати скаргу - домогтися
справедливості
Повысь качество жизни себе и своим близким

присоединяйся к нам


Отзыв №: 1357
Раздел: Товары
Супермаркет еклектроніки "Ельдорадо", м.Київ, вул. Московська, 23 (Сергій - г.Киев)

17.07.2009р. о 20:16 - я, Воробчук Сергій Валерійович, придбав в магазині "Ельдорадо" епілятор Panasonik ES2057P. Після випробування товару на руці було виявлено, що він не виконує свої прямі функції.


18.07.2009р. о 9:00 - Я звернувся в магазин "Ельдорадо з проханням замінити товар на товар належної якості. В чому мені було відмовлено. Після цього мені запропонували написати заяву для розгляду адміністрації в задоволені моєї вимоги. Після чого сказали перетелефонувати 20.07.2009 р. щоб дізнатися про рішення яке прийняла адміністрація.


20.07.2009р. - я зателефонував директору магазину "Ельдорадо" Ковальчуку В.А. щоб дізнатися відповідь на моє звернення. В задоволені вимоги було відмовлено. В цей же день я звернувся в відділ захисту прав споживачів, звідки було здійснено дзвінок в адміністрацію магазину "Ельдорадо". Після цього директор магазину "Ельдорадо" погодився прийняти товар на експертизу на відповідність якості.


21.07.2009р. - Я після написаня заяви на прийняття товару від покупця, в якій зазначив, що при виявленні дефекту товару прошу повернути мені гроші, здав довар на експертизу (Заява додається в вкладці)


06.08.2009р. - Я звернувся в магазин щоб дізнатися результат експертизи. Спочатку мене переконували, що по Закону України "Про захист прав споживачів" експертиза проводиться за згодою сторін, і з власної ініціативи магазину цей термін визначається 30 днів, і що я своїм підписом погодився з цим. Після цього я вказавши їм статтю 8 пункт 6 і показавши, що в заяві не зазначено термін проведення експертизи, я їм доказав, що вони не праві але в наданні результату було відмовлено.


Тоді я написав заяву про те щоб мені надали пояснення про причину того чому згідно Закону України "Про захист прав споживачів" не було проведено експертизу протягом 14-ти днів.


Спочатку мені сказали щоб я виправив юридичну назву магазину, оскільки вона була змінена. Після повторного написання заяви мені було категорично відмовлено в наданні пояснення по мому запиту. Пояснюючи це тим, що товар було продано в ТОВ "Ельдорадо-центр", а звертаюся я в ТОВ " Торгівельна компанія Ельдорадо". Згодом було сказано директором ТОВ "Торгівельна компанія Ельдорадо" Ковальчукрм В.А., що пояснення надасть лише після офіційного запиту від відділу захисту прав споживачів.


Потім в присутності свідків він відмовився прийняти заяву і надати будь-які пояснення.Коментариев: 1 Оставить комментарий
Аноним 03.11.2012 22:17
Как это на него похоже. Если ты опустил голову и молчишь - он начинает гнобить и указывать на то, что ты никто, а если ты кто-то да еще и прав, то он сразу "в кусты". В этом и есть весь Ковальчук В.А. Жаль тех людей, которые находятся рядом с ним!
Тестирование
Результаты
Полезное чтиво
Новости
Справочная
О нас пишут
Каталог юр.фирм
Форумы
Блог
E-Mail:


Google

Громадський Простір - портал для третього сектора України


 Громадський
контроль в медицині

Днепровский Свиточ

Комітет екологічного порятунку України

Чистая вода детям - Региональный благотворительный фонд!
Черный список работодателей Украины и России

Громадське об'єднання ПОСТУП


 
 
Использование материалов ВГО "Якість життя", разрешается при условии ссылки (для интернет изданий - гиперссылки) на сайт. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Інтерфакс Україна", "Українські Новини", УНІАН, а также Reuters в каком-либо виде строго запрещено.
каталог сайтов - any.com.ua | всё что угодно... МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина